Грунтовка Бауміт

Проникаюча грунтовка виробника Бауміт являє собою високоякісну універсальну грунтувальну суміш з органічним зв'язуючим складом і добавками водної дисперсії силіконових полімерів і мінеральних наповнювачів. Даний будівельний матеріал володіє властивостями зміцнювати основу, підвищувати адгезію поверхонь, вирівнювати здатність поглинання основ і забезпечувати при цьому рівномірність кольору подальшого фарбування поверхні. Грунтовка Бауміт призначена як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт, досить зручна у використанні і при цьому абсолютно екологічна і безпечна.

Купити грунтовку Бауміт можна в нашому інтернет-магазині з доставкою додому. Рекомендується застосовувати даний матеріал для підготовки мінеральних, поглинаючих поверхонь для подальшого нанесення тонкошарової декоративної штукатурки Бауміт. Також бажано наносити грунтовку в два шари з перервою в 24 години.

Осн. характеристики
Можливість використання при температурі, C° +20
Розхід, кг/м2 0,15
Температура повітря і поверхні при нанесенні, C°: +5 - +30
Час висихання, год 15мин-12 час

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
есть вопросы? звоните!
+38(0432)50-81-50 +38(0382)64-01-88
  • Виробник: Баумит
  • Наявність: В наявності
  • 320.00 грнПочему покупают у нас?
Оптовые Цены
Консультации Специалистов
Наша Доставка
Система Скидок

Теги: Грунтовка Бауміт, купити грунтовку купити Грунтовка Бауміт Україна, купити Грунтовка Бауміт, купити Грунтовка Бауміт недорого