Мозаїчна штукатурка Церезіт

Церезіт СТ 77 представляє собою будівельний матеріал у вигляді мозаїчної штукатурки, основним призначенням якого є зовнішня декоративна обробка фасадів будівель. Також даний матеріал застосуємо і для внутрішніх декоративних оздоблювальних робіт всередині приміщень.

Штукатурка Ceresit виробляється достатньо відомою на ринку будматеріалів компанією Henkel. На вітчизняному ринку представником даного виробника є компанія Баутехнік, яка також займається виробництвом штукатурки Церезіт СТ 190 , а також інших будівельних сумішей. За рахунок своєї високоякісної і доступної вітчизняному покупцеві будівельної продукції, бренд Церезіт завоював лідируючі позиції як у сфері професійного будівництва, так і у побутових споживачів.

Мозаїчна штукатурка Церезіт проводиться у двох видах:

дрібне зерно (0.8 - 1.2 мм);

крупне зерно (1.4 - 2.0 мм).

Мозаїчна штукатурка Церезіт СТ 77 відрізняється великою різноманітністю колірної гами, а кожен окремий колір володіє своїм маркуванням.

Осн. характеристики
Можливість використання при температурі, C° +10-+30
Температура повітря і поверхні при нанесенні, C°: -50 - +70
Термін захисту, років 10
Час висихання, год 0,5

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
есть вопросы? звоните!
+38(0432)50-81-50 +38(0382)64-01-88
  • Виробник: Церезит
  • Наявність: В наявності
  • 900.00 грнПочему покупают у нас?
Оптовые Цены
Консультации Специалистов
Наша Доставка
Система Скидок

Теги: Мозаїчна штукатурка Церезіт, купити штукатурку, купити мозаїчну штукатурку, купити Мозаїчна штукатурка Церезіт, купити ММозаічная штукатурка Церезіт недорого