Дахова драбина Факро

Компанія Fakro (Польща) - це всесвітньо відомий і великий виробник продукції для мансард і горищ. Вже близько 25 років компанія Fakro відома в усьому світі. Продукція компанії Fakro, вироблена за останніми технологіями і жорсткими стандартами, характеризується високою якістю і тривалим експлуатаційним терміном. Постійно вдосконалюючись і виробляючи високоякісну продукцію, компанія Fakro стала лідером на ринку сходів для горищ.
Сходи на горище Fakro - це насамперед комфорт, зручність користування, а також гарантія якості. Компанія Fakro пропонує металеві та дерев'яні горищні сходи.
Сходи на горище Fakro діляться на два види:
  • розсувні горищні сходи Fakro
  • складні горищні сходи Fakro (ножиці сходи)
Горищні сходи Fakro мають гарну теплоізоляцією, завдяки якій їх можна встановлювати в будь-якому приміщенні, не турбуючись про втрату тепла. Також сходи Fakro витримують навантаження від 160 кг до 200 кг, залежно від моделі.Відмінною характеристикою горищних сходів Fakro також є безпека, компактність, висока функціональність, простий монтаж, чудовий дизайн і зручність у використанні.
В основному сходи Fakro складаються з 3-4 секцій, обладнані спеціальним замком, який забезпечує хорошу фіксацію кришки люка і захист від проникнення ззовні.
Кришка люка до дахових сходів Fakro робиться з сосни і облицьовується з двох сторін ДВП. Люк легко відкривається за допомогою стрижня, спеціальна конструкція пружин забезпечує його плавне відкриття.
Надійність і міцність горищних сходів Fakro забезпечується також за рахунок з'єднання бічних елементів і сходинок сходів в кріплення "ластівчин хвіст". Самі ступені оснащуються спеціальними виїмками для виключення ковзання, які забезпечують безпеку використання драбини. Кутові петлі-шарніри і спеціальний трафарет дозволяють самостійно регулювати сходи до потрібного розміру, а також гарантують її стійкість.
Розмір
Висота драбини, мм 281
Довжина прорізу, мм 1110 - 1400
Ширина прорізу, мм 600
Основа
Матеріал сосна
Осн. характеристики
Гарантія, років 3
Міцність
Максимальне навантаження, кг 160

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
есть вопросы? звоните!
+38(0432)50-81-50 +38(0382)64-01-88
  • Виробник: Факро
  • Наявність: В наявності
  • 3,600.00 грнПочему покупают у нас?
Оптовые Цены
Консультации Специалистов
Наша Доставка
Система Скидок

Теги: Дахова драбина