Праймер Техноніколь №01

  • Праймер Техноніколь №01
Підготовка (грунтування) основ перед укладанням наплавляючих, самоклеючих покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Праймування необхідне для забезпечення міцного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з пористими, шорсткими і запорошеними поверхнями.
Опис товару:
Праймер являє собою розчин високоякісних нафтових бітумів з температурою розм'якшення не нижче 80 ° С в спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і малий час висихання. Готовий праймер відразу наноситься на основу, що дає додаткову зручність і підвищує швидкість виконання робіт.
Підготовка перед застосуванням бітумного праймера Техноніколь 01:
Перед початком робіт праймер необхідно розбавити розчинником, якщо у Вас концентрат. Допускається використання гасу, бензину, уайт-спіриту. Розведення праймера бітумного здійснюється в діапазоні пропорцій від 1 до 1,5 до 1 до 2. Праймер бітумний ТехноНІКОЛЬ №01 рекомендується наносити на оброблювану поверхню щітками або китицями. При такому нанесенні праймер втирається в поверхню, насичує і скріплює її, забезпечуючи міцне зчеплення гідроізоляційного покриття з основою.
Витрата праймера - 0,25-0,35 л / м2 (1 л на 3,33 м2 поверхні).
Умови зберігання бітомного праймера Техноніколь:
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -20 ° C до + 30 ° C. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців.
Заходи безпеки:
Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі.
Упаковка:
Герметичні металеві євровідра  - 20л.
Основна сфера застосування бітумного праймера №01:
Грунтовка поверхонь основи перед укладанням гідроізоляційного килима з бітумних наплавляємих матеріалів; грунтовка (підготовка) основи при проведенні поточного або капітального ремонту пласкої покровлі. Бітумний праймер ТехноНІКОЛЬ № 01 - це висока якість компонентів, широкий температурний діапазон застосування, універсальність і зручність застосування.
7 основних переваг використання праймера бітумного Техноніколь № 1:
  • Якісні компоненти та висока теплостійкість, відсутність липкості, малий час висихання.
  • Готовий до застосування - не вимагає додаткової підготовки для використання, відразу наноситься на основу, що підвищує зручність і скорочує час на виконання роботи.
  • Швидко сохне - підвищує швидкість облаштування нового або ремонту експлуатованого гідроізоляційного килима.
  • Має високу проникаючу здатність і теплостійкість - надійно скріплює поверхню основи.
  • Може використовувати при негативних температурах - можливість проведення покрівельних і гідроізоляційних робіт в будь-який час року.
  • Універсальність застосування - застосовується на горизонтальних і вертикальних шорсткуватих, пористих і запилених поверхнях.
  • Контроль якості та висока культура виробництва. Праймер випускається у вигляді двох різновидів - готовий до застосування і концентрат.
Основні фізико-механічні характеристики праймера бітумного 01 від Техноніколь:
Масова частка нелетких речовин,%45-55
Наявність неоднорідностей і сторонніх домішокнемає
Час висихання при 20 ° С не більше, годин12
Умовна в'язкість, с, в межах 15-40
Температура розм'якшення, ° С,не нижче 70
Застосування:
Перед застосуванням праймер необхідно ретельно перемішати по всьому об'єму, до утворення однорідної маси. Перед нанесенням праймера бітумного, поверхня гідроізолюємої основи повинна бути очищена від пилу, піску, залишків старої гідроізоляції, сміття. Для очищення поверхні від пилу і бруду може використовуватися мітла поліпропіленова пласка «Гардена» . Наносити на поверхню рекомендується капроновими щітками, пензлями (для важкодоступних, складних і невеликих поверхонь основи), валиком (рівномірно розподіляє праймер по поверхні основи) .Таким чином, праймер втирається в поверхню гідроізолючої основи, просочує і скріплює її.
Витрата праймера бітумного:
Середня витрата праймера - 0,3-0,35 л / м2 (1 літр на 3,3 м2 поверхні).
Вага:
Вага одного євровідра 16 кг / 20 л.
Упаковка
євровідра 16 кг / 20л
Осн. характеристики
Розхід, л/м2 0.35 мл/м2
Час висихання, год 12 год
Температура застосування, *С 80 С

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
есть вопросы? звоните!
+38(0432)50-81-50 +38(0382)64-01-88
  • 710.00 грнПочему покупают у нас?
Оптовые Цены
Консультации Специалистов
Наша Доставка
Система Скидок

Теги: Праймер Техноніколь