Дюбель фасадний (нейлоновий армований цвях)

Дюбель фасадний (нейлоновий армований цвях) являє собою кріплення для пінопласту , виготовлений з міцного ударостійкого поліпропілену і розпірного стержня з поліаміду. Усередині дюбеля знаходиться скловолокно або сталь, покрита цинком. Даний цвях став широко популярний за рахунок оригінальної конструкції своєї шляпки. Такий дюбель для пінопласту має не тільки відмінні теплоізоляційні кріпильні можливості, але володіє також прекрасними антикорозійними якостями.

Дюбель Вкрет мет може застосовуватись не тільки для кріплення пінопласту, але й мінеральної вати, скловати, полістиролу або поліуретану.

Розрізняють дюбеля фасадні поліетиленові, які мають нейлоновий розпірний стержень, оцинкований металевий стержень з термоголовкою, а також без неї, з подовженою або короткою роспорною основою. Використовані при виготовленні таких дюбелів матеріали і технологічні рішення виключають повністю вплив температурних перепадів на міцність кріплення теплоізоляційних систем.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
есть вопросы? звоните!
+38(0432)50-81-50 +38(0382)64-01-88
  • 2.60 грнПочему покупают у нас?
Оптовые Цены
Консультации Специалистов
Наша Доставка
Система Скидок

Теги: Дюбель фасадний (нейлоновий армований цвях), купити Дюбель фасадний (нейлоновий армований цвях), купити Дюбель фасадний (нейлоновий армований цвях) не дорого, купити дюбель фасадний